• Revolutionary-New-Product-1
 • Revolutionary-New-Product
 • 小网加长
 • Stabiliteti strukturore

  Stabiliteti strukturore

  Endura rrjetë gjashtëkëndor i Shpresës Net është shumë më ashpër se meshes tradicionale polimer.

 • Max Water Flow

  Max Water Flow

  Shpresoj pronave anti-fouling Net dhe rrjetë e madhe që mundëson rrjedhjen më të madhe të ujit dhe oksigjenimin më të mirë.

 • Lehtë për të trajtuar

  Lehtë për të trajtuar

  Shpresoj Net mund të qëndrojnë në ujë për vite të tëra pa heqjen për pastrim apo trajtim anti-fouling.

 • Pastrimi reduktuar

  Pastrimi reduktuar

  joproduktive reduktuar për pastrimin, më shumë fitime. Të shumefije qetë shprese Net reduktuar biofouling.

 • Rezistenca Predators

  Rezistenca Predators

  E ashpër, por lehtë, Hope Net stilolaps neto është rezistent ndaj kafshon predator, ngatërresë apo dëme chafing.

Mirë se vini të dini më shumë
NET HOPE

Më të fortë, më të sigurtë, më të mirë.

Made nga monofilament poliestër rrjetë dyfishtë shtrembëruar, shpresa të ofertave neto 20 vjeçare jetës + projektimit. Rrjetë është më strukturalisht e qëndrueshme, duke bërë të mundur lapsa neto që do të përdoret në kushte më të ekspozuar se më parë. Kjo rrjetë ngurtësi gjithashtu largon grabitqarët me lehtësi, parandalimin e therës, ngatërresë dhe chafing dëme. Sipërfaqe e lëmuar gloss i rrjetë të thotë më pak biofouling dhe pak poshtë kohë për shkak të operacioneve të pastrimit.

 • Aktualisht, Ningbo HOPE NET MARINE SCI-TECH CO., LTD, produkteve të përafërta janë përdorur në Detin e Verdhë, Detit të Kinës Lindore dhe Jugore Detit të Kinës, dhe janë eksportuar në Korenë e Jugut, Evropë nordike, Australi, Amerikën e Jugut dhe të tjera vende dhe rajone. Të gjitha produktet janë të certifikuara nga sistemi ndërkombëtar SGS cilësisë dhe kombëtare të cilësisë inspektimit departamentit përkatës.
 • Aktualisht, Ningbo HOPE NET MARINE SCI-TECH CO., LTD, produkteve të përafërta janë përdorur në Detin e Verdhë, Detit të Kinës Lindore dhe Jugore Detit të Kinës, dhe janë eksportuar në Korenë e Jugut, Evropë nordike, Australi, Amerikën e Jugut dhe të tjera vende dhe rajone. Të gjitha produktet janë të certifikuara nga sistemi ndërkombëtar SGS cilësisë dhe kombëtare të cilësisë inspektimit departamentit përkatës.
  Mëso më shumë
  • Fish Farm

   Fish Farm

  • FISH FARM

   FISH FARM

  • FISH FARM

   FISH FARM

  • Falling-Rock gardh mbrojtës

   Falling-Rock gardh mbrojtës

  WhatsApp Online Chat !